Значки першокласника

Значки для першокласників – милий невеликий аксесуар, який підвищує настрій, стає основою образу.

А ще першокласники – грайливі діти, які радіють новому досвіду, всьому яскравому, маленьким презентам. Купити значки для всього класу буде гарною ідеєю – вони зможуть поєднати клас або виділити паралель, підняти настрій, розбавити нудний образ. Їх можна замовляти з іменними медалями чи окремо.

Дизайни різні, діаметри теж (вони вимірюються в мм). Найчастіше значки для першокласника замовляє батьківський комітет всього класу чи паралелі, тут ви можете ознайомитись з усім вибором продукції За потреби дизайн узгоджується з представниками адміністрації.

Особливості значків для першокласників

Аксесуари та спеціальна атрибутика перетворюють перший день у школі на справжнє свято. Значок першокласника кріплять на грудях — він повинен підкреслювати урочистість моменту, стає показником початку нового етапу в житті дитини. Переваги значків перед стрічками:

  • Зручність. Достатньо закріпити прикрасу на одязі, і дитина не втратить її. Стрічки у малюків перекошуються, збиваються, виглядають неохайно.
  • Практичність. Постійно стежити за положенням виробу не доведеться – воно завжди буде на місці.
  • Великий вибір дизайнів та кольорів. Вибирайте форму, текстуру, оформлення, кольорову гаму. Можна доглянути один відтінок або кілька – все залежить від особистих переваг.

У ошатної «розетки» першокласника є внутрішня та зовнішня сторони. Внутрішню частину можна використовувати для розпису (за бажанням). Багато батьків зберігають значки як пам’ятний спогад про дитинство.

Який значок першокласнику вибрати?

  • Ви можете придбати значок першокласника в асортименті:
  • Універсальний з девізом, емблемою школи на основі оксамитової. Можливий декор стразами зі скла, написи часто виконують із застосуванням багатошарового силікону, що самоклеїться.
  • Іменні зтесьмою. Гарно виглядає основа з доповненням із срібної, золотої парчі.
  • Круглі значки – схожі на медальки до 100 мм в діаметрі.
  • Вироби із зазначенням літери, номера класу – з металу та пластику.

Замовляти значки для першого класу школи можна самостійно або разом із медалями, стрічками. Інтернет-магазини пропонують найвигідніші умови співпраці, встановлюють лояльні ціни на товари. Замовити шкільний значок для учнів першого вересня з доставкою можна буквально в один клік. Також рекомендуємо придивитися до наборів для випускників.