Як вибрати стільці в офіс

Як вибрати стільці в офіс

Ми проводимо в офісі велику кількість часу — а отже, дуже важливо стежити за умовами, в яких ми працюємо, та коректно підібрати меблі для створення комфортного робочого місця, що сприятиме вашій продуктивності. Поговоримо про офісні стільці або крісла — якщо ви задумали придбати саме офісний стілець на колесах, слід брати до уваги наступні фактори:

Врахуйте ергономіку

  1. Шукайте стільці з регульованими функціями, включаючи висоту сидіння, підлокітники, кут спинки та поперекову підтримку.
  2. Виберіть стілець з регульованою глибиною сидіння або сковородою, яка забезпечує достатню підтримку для ваших стегон, не накладаючи тиску на задню частину колін.
  3. Належна підтримка попереку має важливе значення для підтримки природної кривої хребта. Переконайтесь, що стілець забезпечує регульовану поперекову підтримку або має вбудовану поперекову криву.

Розгляньте комфортність використання

Ступінь комфорту сидіння і спинки має бути достатньою для тривалого використання без відчуття дискомфорту. Вибирайте стільці і крісла з дихаючими матеріалами, щоб запобігти перегріву протягом тривалих періодів сидіння. Сидіння повинно мати форму, яка зручно розміщує ваше тіло, забезпечуючи підтримку, не обмежуючи руху.

Оберіть матеріал обивки

Офісне крісло з обивкою з тканини буде “дихати”, пропускаючи повітря, а шкіряні крісла пропонують більш розкішний вигляд. Якщо крісло, швидше за все, зіткнеться з розливами або плямами, виберіть матеріал, який легко очистити та обслуговувати. Враховуйте довговічність матеріалу, але вибір врешті-решт залежатиме від ваших вподобань.

Перевірте мобільність

Переконайтеся, що крісло має гладкі ролики, придатні для вашого типу підлоги. Розгляньте м’які ролики для твердих підлог і твердих коліс для килимів. Крісло з поворотним механізмом дозволяє легко рухатися та швидко отримати доступ до різних областей вашої робочої області.

Зверніть увагу на підлокітники

Регульовані підлокітники забезпечують підтримку ваших рук і плечей. Переконайтесь, що вони можуть бути розміщені на правильній висоті та ширині, щоби бути на одному рівні із столом та тілом.

Довговічність та стиль 

  • Шукайте стільці з міцною рамою, бажано сталевою або алюмінієвою. Переконайтеся, що рухлива частина виконана із міцного матеріалу. Перевірте стійкість стільця, щоб переконатися, що він може вмістити вашу масу тіла.
  • Виберіть стілець, який доповнює декор та стиль кімнати; виберіть колір, який вирівнюється з вашими особистими уподобаннями та загальною кольоровою гамою вашої робочої області.

Гарантія

Перевірте гарантію, запропоновану виробником. Більш розширена гарантія часто вказує на довіру виробника до довговічності продукції. Також переконайтесь, що існує розумна політика повернення, якщо голова не відповідає вашим очікуванням.

Якщо можливо, спробуйте стільці в салоні, щоб оцінити їх комфорт та ергономіку, перш ніж приймати рішення. Крім того, спитайте, чи можливо використати крісло у робочій області перед тим, як зробити покупку.