Плюси установки біксенонових лінз у фари

Плюси установки біксенонових лінз у фари

Лінзи для фар бувають двох типів: галогенні та ксенонові. В даний час на вторинному ринку люди переважно встановлюють біксенонові лінзи на передні фари своїх автомобілів. Це пов’язано з тим, що вони не тільки включають переваги ламп HID, але і забезпечують високу яскравість.

Особливість біксенонових лінз включає набагато більше, наприклад, рівномірне освітлення, хорошу інтенсивність світла, відсутність розсіяного світла, широкий промінь і багато іншого. Очевидно, що зараз всі автомобілі преміум-класу (A6, BMW, Benz) оснащуються біксеноновими лінзами.

Крім перерахованих вище атрибутів біксенонових лінз, ми також сумуємо чотири переваги установлення біксенонових лінз у фари https://autosvet.com.ua/ua/ustanovka-linz-v-fary-v-kieve/ які представлені нижче:

 

Легальні на дорогах

Далеке та ближнє світло біксенонових лінз передніх фар відповідають всім необхідним вимогам технічної безпеки на дорогах.

Світло, відбите від проектора, поширюється рівномірно і з чіткою лінією відсічення. Це відповідає правилам дорожньої безпеки.

 

Акцентуючий промінь

Біксенонові лінзи можуть концентрувати пучок світла, відкидаючи освітлення на проїжджу частину з великої відстані. Це допомагає переконатися, що автомобілісти добре бачать дорогу в нічний час, а також забезпечити безпечне водіння.

 

Збільшення видимості

Завдяки встановленню біксенонових лінз у фари, ви, таким чином, збільшуєте граничну зону видимості при водінні. При несприятливих погодних умовах це майже необхідна функція, яка допоможе вам краще бачити будь-які перешкоди. Це обов’язково позначиться не тільки на комфорті поїздки, але й на безпеці вас і ваших пасажирів.

 

Зовнішній вигляд

Установка лінз у фари неодмінно збільшить привабливість зовнішнього вигляду вашого автомобіля. Оскільки такі лінзи асоціюються у людей, перш за все, з високим статусом, ви можете бути впевнені в тому, що після установки отримаєте кілька приємних компліментів від колег та друзів, коли вони побачать ваш оновлений автомобіль. Навіть якщо вас влаштовує, як виглядає ваша машина, установка біксенонових лінз у фари здатна буде забезпечити їй додаткового шарму.

 

Перемикання далекого та ближнього світла

Установка лінз у фари здійснюється з встановленням спеціальних модулів перемикання далекого та ближнього світла. Це забезпечить вам додаткову зручність та безпеку в пересуванні.