Особливості продажу соняшнику на порталі

Особливості продажу соняшнику на порталі

Портал пропонує реалізувати насіння соняшника, до того ж на порталі можна дізнатися актуальні ціни на соняшник і розмістити будь-які оголошення з приводу закупівлі та продажу. Головне, вам треба зареєструватися, тоді ви без проблем побачите ціни на соняшник і хто саме пропонує закупити соняшник.

Як дізнатися актуальні ціни на соняшник

Багато компаній залишають свої заявки, при цьому купують соняшник великим оптом, найчастіше 50 тонн. Агронайзер дозволить вам завжди бути в курсі цін, оперативно дізнатися про зміни на ринку, і швидко знайти вигідного закупівельника. Для того щоб дізнатися якусь інформацію по вашому регіону, досить відправити заявку прямо на сайті. Портал дуже простий і зрозумілий у використанні, не складе труднощів зареєструватися і дізнатися все необхідне для вас. Їм зручно користуватися з мобільного телефону.

Служба підтримки дозволить вам вирішити будь-які питання, також портал дає можливість об’єднатися з іншими постачальниками соняшнику і продати їх на підприємства великим оптом, це буде вигідніше, ніж продавати тільки свій урожай. Ви можете в особистому кабінеті об’єднається з іншими учасниками порталу і створити ціле об’єднання для продажу.

Зручність використання порталу

На порталі крім соняшника можна реалізувати пшеницю, кукурудзу, сою, ріпак, ячмінь, горох. Це відмінний спосіб полегшити взаємодію виробника і закупівельника соняшнику. Виробники зможуть тут без зусиль знайти великих закупівельників, які будуть зацікавлені в закупівлі саме Вашого врожаю. Що стосується закупівельників, то вони залучають виробників, які реалізують соняшник. Найближчим часом на порталі зібрана тільки актуальна інформація, тобто ви будете орієнтуватися в цінах, ви будете знати, що вся інформація регулярно оновлюється.

Це дозволяє залишати закупівлі актуальними, працювати тільки з тим регіоном, який вас влаштовує. Портал влаштований таким чином, що ви безпосередньо будете співпрацювати саме з постачальниками зі свого регіону. Продавець приймає рішення самостійно, яким чином буде зв’язуватися і відправляти заявку. Ви можете дочекатися, коли зателефонують потенційні закупівельники. Кожен може користуватися ресурсом повністю безкоштовно, для того щоб розмістити оголошення про продаж, або ж можете оформити підписку. Таким чином ви будете бачити самостійно закупівлі з цінами, які для вас доступні.