Де в Україні можна придбати автомобіль преміум класу?

Де в Україні можна придбати автомобіль преміум класу?

Сьогодні в Україні працює досить багато дилерських центрів з продажу елітних авто. Але незважаючи на це, процес придбання машини преміум класу має свої нюанси та підводні каміння. Потенційні власники мають звертати увагу на багато факторів, щоб покупка вийшла вдалою і не довелося переплачувати.

Серед існуючих точок продажу окремо варто виділити офіційного представника Winner в Україні, на сайті https://www.winnerauto.ua/ru/ якого можна знайти авто на будь-який смак. Причому клієнту гарантується повний супровід в процесі придбання та кваліфіковане обслуговування у майбутньому.

Основні нюанси купівлі преміального авто

Придбання автомобілю від всесвітньо відомого виробника (по типу Porsche чи Land Rover) передбачає врахування наступних моментів:

 1. Статус дилера. Лише офіційні партнери відомих автоконцернів можуть продавати оригінальні машині преміум класу, які ввезені в країну легально і відповідають всім необхідним стандартам.
 2. Цінова політика. В деяких точках продажу вартість може бути завищена. Щоб не переплачувати за авто, треба досконало вивчати ринок та порівнювати ціни різних дилерів.
 3. Умови купівлі. Далеко не кожен може дозволити собі придбання елітної машини з оплатою всієї суми. В багатьох випадках дорогі автомобілі купують у кредит, тому майже в усіх дилерських центрах є така опція. Але треба уточнювати всі умови, за якими компанія продаватиме авто: перший внесок, строк кредитного договору, розмір щомісячних платежів. Звісно що обирати треба того дилера, який пропонує найбільш зручні умови.
 4. Подальше обслуговування. Недостатньо просто купити авто. Треба заздалегідь подбати про його ремонт та профілактичне обслуговування. Необхідно уточнювати, чи є в розпорядженні дилерського центру запасні деталі для машини, чи допомагають вони в проходженні техогляду і так далі. Чим кращий супровід клієнтів, тим більше довіри заслуговує компанія.

Варто відзначити, що врахувати абсолютно всі моменти доволі складно. Але можна полегшити собі завдання, якщо звернутися до дилерської мережі Winner Auto.

Послуги Віннер Авто в Україні

На сайті компанії Winner Auto можна знайти нові та вживані автомобілі різних марок: Porsche, Bentley, Land Rover, Renault, Volvo, Ford. Причому на головній сторінці онлайн-сервісу одразу вказана кількість машин конкретної марки, яка є в наявності. Це значною мірою полегшує пошук та дозволяє клієнту швидше прийняти рішення.

Окремої уваги заслуговує блок, що стосується ремонту та купівлі запчастин. Кожен відвідувач сайту Віннер Автомотів може скористатися такими опціями:

 1. Замовлення безконтактного сервісу. Власник підганяє авто на стоянку дилерського центру та залишає ключі в окремому боксі. Після завершення обслуговування клієнт може забрати машину з того ж самого місця. Суть послуги в тому, що людина зайвий раз не контактує з працівниками, а це дуже важливо в умовах пандемії.
 2. Оформлення заявки на стандартне обслуговування — треба заповнити невелику онлайн форму.
 3. Розрахунок вартості техогляду (для цього передбачений окремий калькулятор).
 4. Пошук запчастин в режимі онлайн.
 5. Оформлення оптового замовлення запчастин.
 6. Відправлення запиту на запчастини для конкретної марки авто.
 7. Замовлення брендових аксесуарів — можна купити фірмові брелоки, манометри, дитячі крісла і навіть чашки.

Також на онлайн-платформі можна замовити тест-драйв автомобіля, який клієнт планує купляти. Якщо ж є бажання продати старе авто та придбати нову модель, можна скористатися послугою TRADE IN, що передбачає взаємовигідний обмін машинами.